megvesz SRR1210-4R7Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±30% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1210 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 8 @ 7.96MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRR1210-4R7Y-ND SRR1210-4R7YTR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRR1210-4R7Y |
| induktivitás: | 4.7µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 35MHz |
| Bővített leírás: | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.5A 12 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 4.7UH 8.5A 12 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 12 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 8.5A |
| Aktuális - telítettség: | 9.6A |
| Email: | [email protected] |