megvesz SRR1210A-101M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | - |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1210A |
| Értékelések: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 16 @ 796kHz |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRR1210A-101MDKR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | SRR1210A-101M |
| induktivitás: | 100µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 3MHz |
| Bővített leírás: | 100µH Shielded Inductor 2.5A 135 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 100UH 2.5A 135 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 135 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 2.5A |
| Aktuális - telítettség: | 2.2A |