megvesz SRR1210-470M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1210 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRR1210-470M-ND SRR1210-470MTR SRR1210470M |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | SRR1210-470M |
| induktivitás: | 47µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 4.5MHz |
| Bővített leírás: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 72 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 47UH 3.8A 72 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 72 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 3.8A |
| Aktuális - telítettség: | 3.1A |