megvesz SRR1210-270M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1210 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRR1210-270MDKR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | SRR1210-270M |
| induktivitás: | 27µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 6.5MHz |
| Bővített leírás: | 27µH Shielded Wirewound Inductor 5A 40 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 27UH 5A 40 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 40 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 5A |
| Aktuális - telítettség: | 4.2A |
| Email: | [email protected] |