megvesz SN65LVDS152DA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 32-TSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 32-TSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Kimeneti típus: | LVDS |
| Más nevek: | 296-9739-5 SN65LVDS152DAG4 SN65LVDS152DAG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 10 |
| Bemenetek száma: | 3 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDS152DA |
| Bemeneti típus: | LVDS |
| Funkció: | Deserializer |
| Bővített leírás: | 200Mbps Deserializer 3 Input 10 Output 32-TSSOP |
| Leírás: | IC MUX RCVR DESERIALZR 32-TSSOP |
| Adatsebesség: | 200Mbps |
| Email: | [email protected] |