megvesz SN65LVDS108DBT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, Multiplexer |
| Szállító eszközcsomag: | 38-TSSOP |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| kibocsátás: | LVDS |
| Más nevek: | 296-2346-5 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 x 1:8 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDS108DBT |
| Bemenet: | LVDS |
| Bővített leírás: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:8 Channel 400Mbps 38-TSSOP |
| Leírás: | IC MULTIPLEXER 1CH 38TSSOP |
| Késési idő: | 2.8ns |
| Adatsebesség (Max.): | 400Mbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 62mA |
| Kapacitás - bemenet: | 5pF |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |