megvesz SN65LVDS116DGGR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, Multiplexer |
| Szállító eszközcsomag: | 64-TSSOP |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| kibocsátás: | LVDS |
| Más nevek: | 296-2348-2 SN65LVDS116DGGRG4 SN65LVDS116DGGRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 x 1:16 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDS116DGGR |
| Bemenet: | LVDS |
| Bővített leírás: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:16 Channel 400Mbps 64-TSSOP |
| Leírás: | IC MULTIPLEXER 1CH 64TSSOP |
| Késési idő: | 3.1ns |
| Adatsebesség (Max.): | 400Mbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 84mA |
| Kapacitás - bemenet: | 5pF |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |