megvesz LTC4354CDDB#TRMPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | -48V |
|---|---|
| típus: | Source Selector Switch |
| Szállító eszközcsomag: | 8-DFN (3x2) |
| Sorozat: | - |
| Arány - bemenet: kimenet: | 2:1 |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Más nevek: | LTC4354CDDB#TRMPBFDKR |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC4354CDDB#TRMPBF |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| FET típus: | N-Channel |
| Bővített leírás: | OR Controller Source Selector Switch N-Channel 2:1 8-DFN (3x2) |
| Leírás: | IC OR CTRLR SRC SELECT 8DFN |
| Késleltetési idő - KI: | 700ns |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.2mA |
| Áram - kimenet (max.): | - |
| Alkalmazások: | -48V Dist Power Systems, AdvancedTCA® Systems |
| Email: | [email protected] |