megvesz LTC4353IDE#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.9 V ~ 18 V |
|---|---|
| típus: | Current Sharing Controller |
| Szállító eszközcsomag: | 16-DFN (4x3) |
| Sorozat: | - |
| Arány - bemenet: kimenet: | 2:2 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Más nevek: | LTC4353IDEPBF |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC4353IDE#PBF |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| FET típus: | N-Channel |
| Bővített leírás: | OR Controller Current Sharing Controller N-Channel 2:2 16-DFN (4x3) |
| Leírás: | IC OR CTRLR LOAD SHARE 16DFN |
| Késleltetési idő - BE: | 400ns |
| Késleltetési idő - KI: | 300ns |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.5mA |
| Áram - kimenet (max.): | - |
| Alkalmazások: | Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |