megvesz LTC4359CMS8#PBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4 V ~ 80 V |
|---|---|
| típus: | N+1 ORing Controller |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP |
| Sorozat: | - |
| Arány - bemenet: kimenet: | N:1 |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC4359CMS8#PBF |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| FET típus: | N-Channel |
| Bővített leírás: | OR Controller N+1 ORing Controller N-Channel N:1 8-MSOP |
| Leírás: | IC OR CTRLR N+1 8MSOP |
| Késleltetési idő - BE: | 200µs |
| Késleltetési idő - KI: | 300ns |
| Jelenlegi - ellátás: | 150µA |
| Áram - kimenet (max.): | - |
| Alkalmazások: | Automotive, Redundant Power Supplies, Telecom Infrastructure |
| Email: | [email protected] |