megvesz LTC4350IGN#TRPBF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 1.5 V ~ 12 V |
|---|---|
| típus: | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SSOP |
| Sorozat: | - |
| Programozható funkciók: | Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | LTC4350IGN#TRPBF |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Jellemzők: | Latched Fault |
| Feature Pins: | COMP1, COMP2, FB, GAIN, IOUT, OV, RSET, SB, STATUS, TIMER, UV |
| Bővített leírás: | Hot Swap Controller, OR Controller 1 Channel General Purpose 16-SSOP |
| Leírás: | IC CNTRLR HOTSWAP LOADSHAR16SSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 1.6mA |
| Áram - kimenet (max.): | - |
| Alkalmazások: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |