megvesz CC453232-560KL BYCHPS-vel
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | 1812 |
| Méret / dimenzió: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1812 (4532 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | CC453232-560KL |
| induktivitás: | 56µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvencia - teszt: | 2.52MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 11MHz |
| Bővített leírás: | 56µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 2.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 56UH 240MA 2.2 OHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 2.2 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 240mA |