megvesz CC453232-6R8KL BYCHPS-vel
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | 1812 |
| Méret / dimenzió: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 7.96MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1812 (4532 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | CC453232-6R8KL |
| induktivitás: | 6.8µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvencia - teszt: | 7.96MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 28MHz |
| Bővített leírás: | 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 6.8UH 600MA 350 MOHM |
| DC ellenállás (DCR): | 350 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 600mA |