megvesz CC453232-271KL BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | 1812 |
| Méret / dimenzió: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | CC453232 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 796kHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 1812 (4532 Metric) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | CC453232-271KL |
| induktivitás: | 270µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvencia - teszt: | 796kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 5MHz |
| Bővített leírás: | 270µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 11 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 270UH 100MA 11 OHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 11 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 100mA |