megvesz UPW2C2R2MEH BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 160V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | UPW |
| Ripple Current: | 25mA @ 120Hz |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | UPW2C2R2MEH |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Bővített leírás: | 2.2µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL |
| Kapacitancia: | 2.2µF |