megvesz UPW2C331MRH BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 160V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Sorozat: | UPW |
| Ripple Current: | 900mA @ 120Hz |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | UPW2C331MRH |
| Élettartam @ Hőm.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.575" (40.00mm) |
| Bővített leírás: | 330µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL |
| Kapacitancia: | 330µF |