megvesz TPS61196PWPR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 8V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 30V |
| Feszültség - kimenet: | 120V |
| típus: | DC DC Controller |
| topológia: | Step-Up (Boost) |
| Szállító eszközcsomag: | 28-HTSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-40824-2 TPS61196PWPR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 6 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS61196PWPR |
| Belső kapcsoló (k): | No |
| Frekvencia: | 800kHz |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 6 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 400mA 28-HTSSOP |
| dimming: | PWM |
| Leírás: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28HTSSOP |
| Áram - kimenet / csatorna: | 400mA |
| Alkalmazások: | Backlight |
| Email: | [email protected] |