megvesz TPS61193PWPR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 45V |
| Feszültség - kimenet: | 45V |
| típus: | DC DC Regulator |
| topológia: | SEPIC, Step-Up (Boost) |
| Szállító eszközcsomag: | 20-HTSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 3 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 19 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS61193PWPR |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | 300kHz ~ 2.2MHz |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator SEPIC, Step-Up (Boost) PWM Dimming 100mA 20-HTSSOP |
| dimming: | PWM |
| Leírás: | IC LED DRIVER 3CH 20HTSSOP |
| Áram - kimenet / csatorna: | 100mA |
| Alkalmazások: | Backlight |
| Email: | [email protected] |