megvesz TPS2378DDAR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 0 V ~ 57 V |
|---|---|
| típus: | Controller (PD) |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SO PowerPad |
| szabványok: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 25.5W |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Más nevek: | 296-41726-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS2378DDAR |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Bővített leírás: | Power Over Ethernet Controller 1 Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 8-SO PowerPad |
| Leírás: | IC CTLR POE PD IEEE802.3 8SOPWR |
| Jelenlegi - ellátás: | 285µA |
| Segédérzék: | Yes |
| Email: | [email protected] |