megvesz TPS23754PWP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 0 V ~ 57 V |
|---|---|
| típus: | Controller (PD), DC/DC |
| Szállító eszközcsomag: | 20-HTSSOP |
| szabványok: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 30W |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-24369-5 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS23754PWP |
| Belső kapcsoló (k): | Both |
| Bővített leírás: | Power Over Ethernet Controller 1 Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 20-HTSSOP |
| Leírás: | IC CTRLR POE PD IEEE 20-HTSSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 920µA |
| Segédérzék: | No |
| Email: | [email protected] |