megvesz TPA3110D2QPWPRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 8 V ~ 26 V |
|---|---|
| típus: | Class D |
| Szállító eszközcsomag: | 28-HTSSOP |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q100, SpeakerGuard™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) |
| Más nevek: | 296-40689-2 TPA3110D2QPWPRQ1-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 15W x 2 @ 8 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | TPA3110D2QPWPRQ1 |
| Jellemzők: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 28-HTSSOP |
| Leírás: | IC AMP AUD PWR 15W STER 28HTSSOP |
| Email: | [email protected] |