megvesz TPA3112D1PWPR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 8 V ~ 26 V |
|---|---|
| típus: | Class D |
| Szállító eszközcsomag: | 28-HTSSOP |
| Sorozat: | SpeakerGuard™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 1-Channel (Mono) |
| Más nevek: | 296-25158-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 25W x 1 @ 8 Ohm |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPA3112D1PWPR |
| Jellemzők: | Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 28-HTSSOP |
| Leírás: | IC AMP AUD PWR 25W MONO 28HTSSOP |
| Email: | [email protected] |