megvesz T600041504BT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - állapot (Vtm) (Max): | 1.55V |
|---|---|
| Feszültség - kikapcsolt állapot: | 400V |
| Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max): | 3V |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | - |
| SCR típus: | Standard Recovery |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | TO-209AB, TO-93-4, Stud |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Chassis, Stud Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | T600041504BT |
| Bővített leírás: | SCR 400V 235A Standard Recovery Chassis, Stud Mount |
| Leírás: | SCR PHSE CTRL MOD 400V 150A |
| Áram - Állapot (It (RMS)) (Max): | 235A |
| Áram - Állapot (It (AV)) (Max): | 150A |
| Áram - Kiállapot (Max): | 25mA |
| Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 3650A, 4000A |
| Aktuális - Kapu trigger (Igt) (Max): | 150mA |