megvesz T600021804BT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - állapot (Vtm) (Max): | 1.8V |
|---|---|
| Feszültség - kikapcsolt állapot: | 200V |
| Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max): | 3V |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | - |
| SCR típus: | Standard Recovery |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | TO-209AB, TO-93-4, Stud |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Chassis, Stud Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | T600021804BT |
| Bővített leírás: | SCR 200V 275A Standard Recovery Chassis, Stud Mount |
| Leírás: | SCR PHSE CTRL MOD 200V 175A |
| Áram - Állapot (It (RMS)) (Max): | 275A |
| Áram - Állapot (It (AV)) (Max): | 175A |
| Áram - Kiállapot (Max): | 25mA |
| Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 5000A, 5500A |
| Aktuális - Kapu trigger (Igt) (Max): | 150mA |
| Email: | [email protected] |