megvesz STGW30V60F BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.3V @ 15V, 30A |
| Teszt állapot: | 400V, 30A, 10 Ohm, 15V |
| Td (be / ki) @ 25 ° C: | 45ns/189ns |
| Energiaváltás: | 383µJ (on), 233µJ (off) |
| Szállító eszközcsomag: | TO-247 |
| Sorozat: | - |
| Teljesítmény - Max: | 260W |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-247-3 |
| Más nevek: | 497-13960-5 STGW30V60F-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | STGW30V60F |
| Bemeneti típus: | Standard |
| IGBT típus: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 163nC |
| Bővített leírás: | IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-247 |
| Leírás: | IGBT 600V 60A 260W TO247 |
| Jelenlegi - kollektoros impulzusos (Icm): | 120A |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 60A |