megvesz STGW30NC60WD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.5V @ 15V, 20A |
| Teszt állapot: | 390V, 20A, 10 Ohm, 15V |
| Td (be / ki) @ 25 ° C: | 29.5ns/118ns |
| Energiaváltás: | 305µJ (on), 181µJ (off) |
| Szállító eszközcsomag: | TO-247-3 |
| Sorozat: | PowerMESH™ |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 40ns |
| Teljesítmény - Max: | 200W |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | TO-247-3 |
| Más nevek: | 497-5204-5 STGW30NC60WD-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | STGW30NC60WD |
| Bemeneti típus: | Standard |
| IGBT típus: | - |
| Gate Charge: | 102nC |
| Bővített leírás: | IGBT 600V 60A 200W Through Hole TO-247-3 |
| Leírás: | IGBT 600V 60A 200W TO247 |
| Jelenlegi - kollektoros impulzusos (Icm): | 150A |
| Áram - kollektor (Ic) (Max): | 60A |