megvesz SRF3216-222Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 50V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sorozat: | SRF3216 |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Más nevek: | SRF3216-222Y-ND SRF3216-222YTR SRF3216222Y |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF3216-222Y |
| Induktivitás @ Frekvencia: | - |
| Impedancia @ Frekvencia: | 2.2 kOhm @ 100MHz |
| Magasság (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Szűrő típusa: | - |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhm @ 100MHz 200mA DCR 1.2 Ohm |
| Leírás: | CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 1.2 Ohm |
| Áramlási érték (max.): | 200mA |