megvesz SRF3216A-121Y BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 50V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sorozat: | SRF3216A |
| Értékelések: | AEC-Q200 |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Más nevek: | SRF3216A-121YDKR |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | SRF3216A-121Y |
| Induktivitás @ Frekvencia: | - |
| Impedancia @ Frekvencia: | 120 Ohm @ 100MHz |
| Magasság (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Szűrő típusa: | Signal Line |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohm @ 100MHz 350mA DCR 300 mOhm |
| Leírás: | CMC 350MA 2LN 120OHM SMD AECQ200 |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 300 mOhm |
| Áramlási érték (max.): | 350mA |
| Engedélyek: | - |
| Email: | [email protected] |