megvesz SN74LV4046ADGVR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Phase Lock Loop (PLL) |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TVSOP |
| Sorozat: | 74LV |
| Arány - bemenet: kimenet: | 1:3 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| kibocsátás: | CMOS, TTL |
| Más nevek: | 296-21048-2 SN74LV4046ADGVRG4 SN74LV4046ADGVRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV4046ADGVR |
| Bemenet: | CMOS, TTL |
| Frekvencia - Max: | 38MHz |
| Osztó / szorzó: | No/No |
| Differenciál - bemenet: kimenet: | No/No |
| Leírás: | IC LOGIC PLL W/VCO 16-TVSOP |
| Email: | [email protected] |