megvesz SN74LV4040AD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger típusa: | Negative Edge |
| Időzítés: | Asynchronous |
| Szállító eszközcsomag: | 16-SOIC |
| Sorozat: | 74LV |
| Visszaállítás: | Asynchronous |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Más nevek: | 296-26554-5 SN74LV4040AD-ND SN74LV4040ADE4 SN74LV4040ADE4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Elemek száma: | 1 |
| Az elemenkénti bitek száma: | 12 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV4040AD |
| Logikai típus: | Binary Counter |
| Bővített leírás: | Counter IC Binary Counter Element 12 Bit Negative Edge 16-SOIC |
| Irány: | Up |
| Leírás: | IC ASYNCH BINARY COUNTER 16-SOIC |
| Számláló: | 95MHz |
| Email: | [email protected] |