megvesz SN74LV123ARGYRG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-VQFN (4x4) |
| Sorozat: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Szaporítási késleltetés: | 13ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV123ARGYRG4 |
| Logikai típus: | Monostable |
| Független áramkörök: | 2 |
| Bővített leírás: | Monostable Multivibrator 16-VQFN (4x4) |
| Leírás: | IC MONOSTABLE DUAL 16VQFN |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |