megvesz SN74LV123AD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Szállító eszközcsomag: | 16-SOIC |
| Sorozat: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Szaporítási késleltetés: | 13ns |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Más nevek: | 296-26534-5 SN74LV123AD-ND SN74LV123ADE4 SN74LV123ADE4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN74LV123AD |
| Logikai típus: | Monostable |
| Független áramkörök: | 2 |
| Bővített leírás: | Monostable Multivibrator 16-SOIC |
| Leírás: | IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC |
| Aktuális - Kimenet magas, alacsony: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |