megvesz SN65LVP20DRFT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-WSON (2x2) |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| kibocsátás: | LVPECL |
| Más nevek: | 296-17177-2 SN65LVP20DRFTG4 SN65LVP20DRFTG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVP20DRFT |
| Bemenet: | Differential |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 1 Channel 4Gbps 8-WSON (2x2) |
| Leírás: | IC LVPECL REPETR/TRANSLTR 8-SON |
| Késési idő: | 30ns |
| Adatsebesség (Max.): | 4Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 35mA |
| Kapacitás - bemenet: | - |
| Alkalmazások: | LVDS |
| Email: | [email protected] |