megvesz SN65LVP17DRFT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 8-WSON (2x2) |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| kibocsátás: | LVPECL |
| Más nevek: | 296-17446-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVP17DRFT |
| Bemenet: | PECL |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 1 Channel 4Gbps 8-WSON (2x2) |
| Leírás: | IC REDRIVER 1CH 4GBPS 8WSON |
| Késési idő: | 460ps |
| Adatsebesség (Max.): | 4Gbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 40mA |
| Kapacitás - bemenet: | - |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |