megvesz SN65LVDS1050PWR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 2.4 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| típus: | Buffer, ReDriver |
| Szállító eszközcsomag: | 16-TSSOP |
| Jelkondicionálás: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| kibocsátás: | LVDS, LVTTL |
| Más nevek: | 296-38208-2 SN65LVDS1050PWR-ND SN65LVDS1050PWRG4 SN65LVDS1050PWRG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Csatornák száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | SN65LVDS1050PWR |
| Bemenet: | LVDS, LVTTL |
| Bővített leírás: | Buffer, ReDriver 2 Channel 400Mbps 16-TSSOP |
| Leírás: | IC REDRIVER 2CH 400MBPS 16TSSOP |
| Késési idő: | 1.7ns |
| Adatsebesség (Max.): | 400Mbps |
| Jelenlegi - ellátás: | 12mA |
| Kapacitás - bemenet: | 3pF |
| Alkalmazások: | - |
| Email: | [email protected] |