megvesz SL08 50001 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±20% |
|---|---|
| Sorozat: | miniAMP |
| R @ áram: | - |
| R 25 ° C: | 50 Ohm |
| Csomagolás: | Bulk |
| Más nevek: | 570-1096 SL0850001 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SL08 50001 |
| Ólomtartomány: | 0.250" (6.35mm) |
| Bővített leírás: | Inrush Current Limiter 50 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Átmérő: | 0.315" (8mm) |
| Leírás: | ICL 50 OHM 20% 1.1A 8MM |
| Aktuális - Állandó állapot Max: | 1.1A |
| Engedélyek: | UL |
| Email: | [email protected] |