megvesz SL08 33001 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±20% |
|---|---|
| Sorozat: | miniAMP |
| R @ áram: | 0.75 Ohm |
| R 25 ° C: | 33 Ohm |
| Csomagolás: | Bulk |
| Más nevek: | 570-1095 SL0833001 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | SL08 33001 |
| Ólomtartomány: | 0.200" (5.08mm) |
| Bővített leírás: | Inrush Current Limiter 33 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Átmérő: | 0.315" (8mm) |
| Leírás: | ICL 33 OHM 20% 1.3A 8MM |
| Aktuális - Állandó állapot Max: | 1.3A |
| Engedélyek: | UL |
| Email: | [email protected] |