megvesz ND421621 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kikapcsolt állapot: | 1600V |
|---|---|
| Feszültség - Kapumozgató (Vgt) (Max): | 3V |
| Szerkezet: | Series Connection - SCR/Diode |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | POW-R-BLOK™ Module |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 130°C (TJ) |
| SCR, diódák száma: | 1 SCR, 1 Diode |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | ND421621 |
| Bővített leírás: | SCR Module 1600V 330A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount POW-R-BLOK™ Module |
| Leírás: | SCR MOD ISO DUAL 1600V 210A |
| Áram - Állapot (It (RMS)) (Max): | 330A |
| Áram - Állapot (It (AV)) (Max): | 210A |
| Aktuális - Nem Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 11190A @ 60Hz |
| Aktuális - Kapu trigger (Igt) (Max): | 150mA |