megvesz MXSMCJLCE110AE3 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 110V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 178V |
| Feszültségelosztás (Min): | 122V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 1500W (1.5kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-214AB, SMC |
| Más nevek: | 1086-14674 1086-14674-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXSMCJLCE110AE3 |
| Leírás: | TVS DIODE 110VWM 178VC DO214AB |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 8.4A |
| Kapacitás @ Frekvencia: | 90pF @ 1MHz |