megvesz MXSMCJLCE14A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 14V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 23.2V |
| Feszültségelosztás (Min): | 15.6V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 1500W (1.5kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-214AB, SMC |
| Más nevek: | 1086-14685 1086-14685-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXSMCJLCE14A |
| Leírás: | TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 65A |
| Kapacitás @ Frekvencia: | 100pF @ 1MHz |