megvesz MXPLAD30KP48A BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 48V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 77.4V |
| Feszültségelosztás (Min): | 53.3V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | PLAD |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 30000W (30kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard SMD |
| Más nevek: | 1086-13483 1086-13483-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXPLAD30KP48A |
| Leírás: | TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 390A |