megvesz MXPLAD30KP40CA BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 40V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 64.5V |
| Feszültségelosztás (Min): | 44.4V |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | PLAD |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 30000W (30kW) |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard SMD |
| Más nevek: | 1086-13473 1086-13473-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXPLAD30KP40CA |
| Leírás: | TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 468A |