megvesz MXLSMBG17CAE3 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 17V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 27.6V |
| Feszültségelosztás (Min): | 18.9V |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | SMBG (DO-215AA) |
| Sorozat: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 600W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | DO-215AA, SMB Gull Wing |
| Más nevek: | 1086-11414 1086-11414-MIL |
| Üzemi hőmérséklet: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MXLSMBG17CAE3 |
| Leírás: | TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AA |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 21.7A |