megvesz MLP331M400EB1D BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 400V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) |
| Sorozat: | MLP |
| Ripple Current: | 2.1A @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | FlatPack, Tabbed |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Chassis Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | MLP331M400EB1D |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 1.000" (25.40mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Bővített leírás: | 330µF 400V Aluminum Capacitors FlatPack, Tabbed 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 530 mOhm @ 120Hz |
| Leírás: | CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK |
| Kapacitancia: | 330µF |