MLP331M400EB0C
MLP331M400EB0C
Cikkszám:
MLP331M400EB0C
Gyártó:
Cornell Dubilier Electronics
Leírás:
CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
Ólommentes állapot / RoHS állapot:
Ólom / RoHS nem megfelelő
elérhető mennyiség:
16259 Pieces
Adatlap:
MLP331M400EB0C.pdf
Bevezetés
megvesz MLP331M400EB0C BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
Műszaki adatok
Feszültségértékelés:400V
Tolerancia:±20%
Felszíni földterület:-
Méret / dimenzió:3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Sorozat:MLP
Ripple Current:2.1A @ 120Hz
Polarizáció:Polar
Csomagolás:Bulk
Csomagolás / tok:FlatPack
Üzemi hőmérséklet:-40°C ~ 85°C
Szerelési típus:Through Hole
Nedvességérzékenységi szint (MSL):1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje:17 Weeks
Gyártási szám:MLP331M400EB0C
Élettartam @ Hőm.:2000 Hrs @ 85°C
Ólomtartomány:1.000" (25.40mm)
Impedancia:-
Magasság - Ülés (Max):0.500" (12.70mm)
Bővített leírás:330µF 400V Aluminum Capacitors FlatPack 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia):530 mOhm @ 120Hz
Leírás:CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK
Kapacitancia:330µF