megvesz MAX8756ETI+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.5V, 1.8V, 1 V ~ 2.3 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4 V ~ 26 V |
| Szállító eszközcsomag: | 28-TQFN (4x4) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX8756ETI+ |
| Bővített leírás: | - Controller, Notebook Power System Voltage Regulator IC 2 Output 28-TQFN (4x4) |
| Leírás: | IC CNTRL DUAL PS 28-TQFN |
| Alkalmazások: | Controller, Notebook Power System |
| Email: | [email protected] |