megvesz MAX8758ETJ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 5V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | MAX8758ETJ |
| Bővített leírás: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output |
| Leírás: | IC REG STEP UP 24-TQFN |
| Alkalmazások: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |