megvesz MAX17515ELI+ BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0.75 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 28-LGA (6.5x10) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tray |
| Csomagolás / tok: | 28-BLGA |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX17515ELI+ |
| Bővített leírás: | - Converter, FPGA Voltage Regulator IC 1 Output 28-LGA (6.5x10) |
| Leírás: | IC REG CONV BUCK 5A 28LGA |
| Alkalmazások: | Converter, FPGA |
| Email: | [email protected] |