megvesz MAX17582GTM+T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 0.01 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Szállító eszközcsomag: | 48-TQFN-EP (6x6) |
| Sorozat: | Quick-PWM™ |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | MAX17582GTM+T |
| Bővített leírás: | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 48-TQFN-EP (6x6) |
| Leírás: | IC CTLR PWM 2PH IMVP-6.5 48-TQFN |
| Alkalmazások: | Controller, Intel IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |