megvesz LVD75A60H BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 3 ~ 75 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 11 ~ 11.5VDC |
| Kimeneti típus: | DC |
| Helyzetellenállás (Max): | 10 mOhm |
| Gyártási szám: | LVD75A60H |
| Load Current: | 60A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Leírás: | RELAY SSR LOWVOL DIS 11.5V 60A |